etusivukoripallo




Ajankohtaista
Tiedotus ja keskustelu
Katukoris2013
Edustusjoukkue
Luja
Ladies
A-pojat
A-tytöt
b-pojat
B-tytöt
c-pojat
C-tytöt
Minitytöt
Minipojat
Mikropojat
Mikrotytöt
Koripallokerho
Yhteystiedot

info
linkit




Joukkueiden yhteystiedot 2021-2022:

Miehet:

Valmennus: Jarmo Laiho, jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net  0400 912426

Joukkuejohtaja: Ville Vainio  ville.vainio(a)kaukastenvoima.net


Miesten harraste Luja:

Hannu Suni hannu.suni(a)kaukastenvoima.net 050 323 9969

Joukkuejohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Naisten joukkue Ladies:

Valmentaja Jarkko Upola jakke(a)kaukastenvoima.net
Joukkuejohtaja  Susanna Usvola  susanna.usvola(a)kaukastenvoima.net


Höntsäjoukkue, miehet ja naiset:

Minna Pulliainen 050 913 3568, Lepolan koululla ke 20:00-21:30

A-pojat:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja:
Valmentaja:
Isko Toiviainen 050 318 0119 isko.toiviainen(at)gmail.com
Joukkuejohtajat: Kati Johansson, katijohans(a)gmail.com (0400 881255)  
                            

A-tytöt:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


B-pojat:

                          



B-tytöt:
Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


C-tytöt:

Valmentajat:




C-pojat:

Valmentajat: 

Joukkueenjohtaja:  

Mikrotytöt:

Valmentaja Siiri Mustonen ja Jarmo Laiho

Joukkueenjohtaja:  Marika Niemi marika.niemi(a)kaukastenvoima.net

Minitytöt:

Valmentajat:  Susanna Usvola  susanna.usvola(a)kaukastenvoima.net

Joukkueenjohtaja:  Marika Niemi marika.niemi(a)kaukastenvoima.net

p. 040 708 0866


Minipojat:

Valmentajat: Aleksi Ruuth, Jarmo Laiho

Joukkueenjohtaja: 


Mikropojat:

Valmentajat:

         Joukkueenjohtaja:   
 

Koripallokerho pojille ja tytöille:

Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net040 5638011

  

Seuran yhteystiedot 2021-2022:

Kaukasten Voima ry

Puheenjohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Koripallojaosto

Puheenjohtaja Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net

Kotisivut  web(a)kaukastenvoima.net

KaVo Koripallo tilinumeroFI42 506217 50006704